Banalit se ode dneška zbavíte jednoduchým pohybem prstu

Život je třeba žít, a ne přežívat. Právě proto, že je život až příliš krátký a nikdo neví, kdy jeho čas vyprší, je potřeba vychutnávat každý okamžik. A k tomu, abyste si mohli všechny chvíle ve svém životě co nejlépe vychutnat, je potřeba, abyste nemarnili čas zbytečnostmi. Takovými činnostmi, které ve skutečnosti dělat nechcete, neboť […]

Život je třeba žít, a ne přežívat. Právě proto, že je život až příliš krátký a nikdo neví, kdy jeho čas vyprší, je potřeba vychutnávat každý okamžik. A k tomu, abyste si mohli všechny chvíle ve svém životě co nejlépe vychutnat, je potřeba, abyste nemarnili čas zbytečnostmi. Takovými činnostmi, které ve skutečnosti dělat nechcete, neboť se jedná o banality, které pouze marní váš čas.
Jak to udělat, abyste se obešli například bez toho, abyste museli každou chvíli rozsvěcet všechna světla?
Je to snadné – stačí, když si pořídíte chytré osvětlení philips hue. S chytrým osvětlením philips hue rozsvítíte anebo zhasnete na dálku všechna potřebná svítidla v domě – stropní světla, bodová světla anebo stolní lampy – zkrátka veškeré osvětlení, na jaké jen pomyslíte.
Ať už budete rozsvěcet, zhasínat, tlumit anebo přidávat intenzitu světla, můžete to dělat na dálku, a to odkudkoli – třeba z vaší kanceláře anebo z druhého konce světa, kde budete na dovolené. Už nikdy se vám tak nestane, že byste odjeli na výlet a zapomněli zhasnout. Svá světla, a tedy i své výdaje, budete mít nyní plně pod kontrolou.
To jediné, co k takovému malému zázraku ve vaší domácnosti potřebujete, je systém chytrého osvětlení, který si nyní můžete pořídit za velice výhodnou cenu. Jedná se o malou změnu, která vám ušetří spoustu volného času – jakmile budete mít po ruce chytrý telefon, budete mít po ruce celou svou domácnost, a to z libovolného místa na světě.inteligentní domácnost
S chytrým osvětlením můžete v domě pohodlně rozsvítit už v okamžiku, kdy projdete vstupní branou domu, anebo zhasnout všechna světla zároveň při odchodu z domova. Také můžete rozsvítit poslíčkovi anebo nečekané návštěvě, a to i když budete zrovna pryč, třeba v práci.
Chytré osvětlení philips hue šetří váš cenný čas pro věci, které máte skutečně rádi. Banality vyřešíte jednoduchým pohybem prstu.