Bez mořské soli ani ránu

Lidé, kteří často jezdí k moři, si pochvalují, jak se jim zlepšila pleť a vůbec pokožka celého těla. Mořská sůl má totiž pozitivní vliv na všechny kožní problémy a spousta lidí právě proto k moři jezdí. Koupání ve slané vodě má všeobecně kladný vliv na různé zdravotní potíže. Pokud si takovou dovolenou nemůžete dovolit, ať […]

Lidé, kteří často jezdí k moři, si pochvalují, jak se jim zlepšila pleť a vůbec pokožka celého těla. Mořská sůl má totiž pozitivní vliv na všechny kožní problémy a spousta lidí právě proto k moři jezdí. Koupání ve slané vodě má všeobecně kladný vliv na různé zdravotní potíže. Pokud si takovou dovolenou nemůžete dovolit, ať už z jakýchkoli důvodů, můžete si podobné podmínky vytvořit přímo doma.

Nejjednodušším způsobem je koupel ve vaně, kde pouze přisypete potřebné množství tohoto vynikajícího a prospěšného prášku či granulí. Ti, co mají na zahradě svůj vlastní bazén, můžou exotiku přinést rovnou do něj. Má to hned několik výhod. Nemusíte nikam jezdit a nemusíte mít obavy z velké tlačenice, kterou veřejné bazény nabízejí. Sami a nerušeni si můžete vychutnávat to, za co druzí utratí spoustu peněz.

kopec soli

Koupání bez nebezpečí

Dnešní moderní doba nabízí spoustu vymožeností, o kterých se našim předkům ani nesnilo. Moderní technologie nám ulehčují a zpříjemňují život, ale na druhé straně nám zase znečišťují ovzduší a vodu. Pryč jsou ty doby, kdy se dalo ponořit do jakékoli vody. Naše babičky s tím jistě problém neměly, a pokud se chtěli v letních horkých měsících vykoupat, http://rozmalka.webnode.cz/jak-vykoupat-kocku/ směle se pustili do řeky nebo do blízkého rybníku.

Dnes si musíte dávat pozor na všelijaké sinice a podobné neduhy, které znečisťují naše vody. Koupat bez rizika se můžete tak akorát ve vašem vlastním bazénu. Dokonce se můžete cítit jako u moře. Že nevíte jak? Stačí použít kvalitní mořskou sůl, která bude mít kromě skvělého pocitu i blahodárné účinky na vaši pokožku.

velká sůl

Jednoduché dávkování

Několikrát filtrovaná mořská sůl vám s vodou v bazénu udělá hotové zázraky. Existují různá balení, takže si můžete vybrat takové množství, které se vám bude hodit. Pak už se můžete jen těšit na koupel, která vám zregeneruje všechny vaše tělové buňky.