Chcete svůj život doopravdy žít?

Máte pocit, že byste chtěli také umět anglicky jako Váš soused? Chcete se naučit lyžovat či podnikat s dětmi nádherné výlety do přírody? Chcete se živit tím, co Vás baví a nenechat se ovlivňovat špatnou náladou svého šéfa? Proč to tedy neučiníte? Proč při hledání práce pozice s požadovanou znalostí angličtiny vynecháte? Proč tedy nevyrazíte […]


Máte pocit, že byste chtěli také umět anglicky jako Váš soused? Chcete se naučit lyžovat či podnikat s dětmi nádherné výlety do přírody? Chcete se živit tím, co Vás baví a nenechat se ovlivňovat špatnou náladou svého šéfa? Proč to tedy neučiníte? Proč při hledání práce pozice s požadovanou znalostí angličtiny vynecháte? Proč tedy nevyrazíte v zimě na hory a nepokoříte černou sjezdovku? Proč trávíte s dětmi čas u televize a v pondělí se třesete, jak se asi Váš šéf vyspal? Proč jednoduše neděláte to, co chcete? Proč nežijete svůj život pracovní i soukromý tak, jak by se Vám líbilo? Vždyť pány svého života jste přece jen a jen Vy sami!

Důležité je začít

Jistě, anglicky se nenaučíte ze dne na den. Na výlety s dětmi také možná nebude pokaždé čas a i lyžování je třeba nejprve natrénovat na bezpečném místě. Ale nejdůležitějším krokem k tomu, abyste znalostí jazyka či sportovních dovedností dosáhli, je jednoduše začít a ve svém úsilí vytrvat. A jsme si vědomi, že to rozhodně není jednoduché. Pojďte do toho s námi. Naučíme Vás, co znamená kaizen, tedy jak si cíl rozdělit na malé zvládnutelné kousky a jak ve svém úsilí vytrvat.