Dopřejte vašemu příteli to, po čem touží

Ženské nohy fascinují muže odnepaměti. Kdybychom prováděli statistický průzkum rozsahu zájmu o ženské nohy mezi mužskou (heterosexuální) populací, zřejmě bychom se dopracovali k velmi vysokému číslu. Rozhodně se nejedná o malý zlomek osob, které bychom mohli označit za fetišisty, úchyláky, a častovat je dalšími podobnými výrazy. Samotná krása ženské nohy a chodidla nemá s fetišismem […]


Ženské nohy fascinují muže odnepaměti. Kdybychom prováděli statistický průzkum rozsahu zájmu o ženské nohy mezi mužskou (heterosexuální) populací, zřejmě bychom se dopracovali k velmi vysokému číslu. Rozhodně se nejedná o malý zlomek osob, které bychom mohli označit za fetišisty, úchyláky, a častovat je dalšími podobnými výrazy. Samotná krása ženské nohy a chodidla nemá s fetišismem nic společného, pouze tehdy, zajímá-li nás pouhá část těla (kromě nohou třeba i poprsí) bez ohledu na vztah k ženské osobnosti, jíž tělo náleží.

dámské lodičky

Většina mužů se s potěšením ohlédne za dlouhými lýtky a stehny, vyčnívajícími z krátké sukně či šortek, a velké procento mužů také zajímají chodidla. Tvar ženských chodidel bychom mohli zkráceně popsat jako velmi sexy, jestliže je pata zvednutá do výšky, například ve stoji na špičkách, anebo v botách na vyšším podpatku Pleaser Lip Botish. Máme-li se ovšem vyjádřit přesněji, uvědomíme si, že jde o nesmírně složitý anatomický komplex stovky vazů, šestadvaceti kostí, třiatřiceti kloubů, deseti šlach a devatenácti svalů. Na tak malé ploše je koncentrováno vůbec nejvíce kostí v porovnání s jinými částmi těla, a co vše musí chodidlo zvládnout, je skutečně obdivuhodné.

dámské sandály

Muže ale v prvopočátku ani tak nevzrušuje vědomí, kolik kostí mají před sebou, nýbrž samotný tvar nožní klenby, proporcionálně rozložené mezi pět ustupujících prstů, klenutý nárt a úzkou patu. Je to skutečně něco překrásného a mnozí také touží dívce vyzout sexy boty až v posteli, aby si mohli chodidlo přitisknout na hruď, a ti odvážnější i na obličej.

Dívka, která si toto dobře uvědomuje, je ve výhodě. Může totiž nabídnout svá chodidla k laskání a přitom si užívat nebývalé rozkoše, na chodidlech jsou totiž rozmístěny miliony nervových vláken a každé z nich stimuluje energetické tělesné meridiány. Nejedna žena při tom dosahuje orgasmu, a co víc si při sexu přát?