Pobyt pro milovníky piva i vína

Co takhle nějaký prodloužený víkend nebo rovnou dovolená v samém srdci krásné přírody, v dosahu vinic, dobrého místního vína i zlatavého moku a také historických památek? Chcete si užít příjemný pobyt na pěkném místě a zároveň také toužíte po nějakém tom gurmánském zážitku? Není nad to spojit odpočinkový pobyt na nějakém pěkném místě s dobrým […]


Co takhle nějaký prodloužený víkend nebo rovnou dovolená v samém srdci krásné přírody, v dosahu vinic, dobrého místního vína i zlatavého moku a také historických památek? Chcete si užít příjemný pobyt na pěkném místě a zároveň také toužíte po nějakém tom gurmánském zážitku? Není nad to spojit odpočinkový pobyt na nějakém pěkném místě s dobrým jídlem a pitím. To vše, a ještě mnohem více toho na vás čeká na Moravě, konkrétně v hotelu Galant v samém srdci Mikulova.
Navštivte příjemnou a útulnourestauraci a pivovar Mikulov Galant, kde si můžete kromě příjemného pobytu užít také výtečné jídlo a ani o pití nebude nouze. pohár pivaNezapomenutelný gurmánský zážitek vám přinese návštěva gastronomického centra, kde na vás čeká skvělé chutné jídlo, nejrůznější druhu pivních speciálů a také milovníci vína si přijdou na své.
Přijeďte do útulného penzionu pochutnat si na lahodném jídle, u kterého můžete popíjet vychlazený zlatavý mok.
Při hezkém počasí si můžete jídlo v kombinaci s dobrým pitím vychutnat na letní terase. Můžete tu poznat speciality místní moravské kuchyně, vychutnat si chutné steaky nebo rybí speciality. Speciály zlatavého moku můžete ochutnávat v místním pivovaru a pro ty, co preferují spíše lahodný mok z hroznů je tu zase možnost návštěvy a ochutnávek ve sklípku.
Přijeďte k nám společně pojíst a popít třeba s partou přátel nebo u nás můžete uspořádat firemní akci, meeting nebo teambuilding, jejíž součástí je také možnost degustace.skleničky s vínem
Nechte se nalákat na krásy Mikulova a okolí. U nás budete mít o zábavu postaráno, a to za každého počasí. V případě nepříznivého počasí se můžete uchýlit do místního wellness centra, restaurace nebo pivovaru.
V našem hotelu Galant si zkrátka můžete užít nejen příjemný pobyt v útulném prostředí, ale také ochutnat místní speciality v podobě jídla i pití.