Rekonstrukce za pár Korun!

Není divu, že každý chce bydlet v moderním a krásném domě. Nicméně na rekonstrukci domů a bytů častokrát nejsou peníze. Budete možná překvapeni, ale rekonstrukce vnitřních prostor, se dá udělat i s nízkými náklady. Stačí jen vědět, na čem se dá ušetřit a kde nakupovat. Základem každého pokoje je podlaha. Již dávno nejsou v módě […]

Není divu, že každý chce bydlet v moderním a krásném domě. Nicméně na rekonstrukci domů a bytů častokrát nejsou peníze. Budete možná překvapeni, ale rekonstrukce vnitřních prostor, se dá udělat i s nízkými náklady. Stačí jen vědět, na čem se dá ušetřit a kde nakupovat.
Základem každého pokoje je podlaha. Již dávno nejsou v módě koberce v celém pokoji. V první řadě nejsou příliš hygienické – špatně se udržují, zachycují prach a roztoče. Především pokud máte doma dítě, pejska nebo kočičku, jsou tyto koberce dvojnásobně nevhodné. Druhý důvod je ten, že nevypadají moc hezky. Máte-li tedy doma nějaký takový koberec, rychle se jej zbavte.moderní byt
Ideální variantou jsou vinylové podlahy. Tento druh pokrývky je velice praktický a odolný. Perfektně se udržuje a přitom vypadá moc hezky a moderně. Snadno jej vysajete vysavačem, nebo vytřete mopem, tudíž námaha, kterou musíte vyvinout na úklid, je téměř nulová. Dalším kladným bodem je to, že pokud vám na podlahu něco spadne z výšky, nemusíte se bát, že by se poškodila – je totiž velice odolná. Tuto vlastnost ocení především rodin s dětmi.
Zvolíte-li přitom vinylovou podlahu šedou Yesinterier.cz, uděláte jenom dobře. Šedá barva se hodí téměř do všech interiérů. Perfektně padne k venkovskému, rustikálnímu, retro i modernímu vybavení pokoje.obývací pokoj
Budete-li chtít váš starý pokoj ještě více zmodernizovat, určitě byste měli ještě vymalovat. V současnosti je na výběr z velkého množství barev. Vyberete-li k tomu ještě nějakou vhodnou tapetu, prostor bude vypadat hned o hodně lépe.
Nemáte-li na nový nábytek, zkuste repasovat ten starý. Jde o ekonomicky výhodnou variantu a buďte si jistí, že váš pokoj ihned prokoukne.
Všechny zmíněné varianty jsou ekonomicky velice výhodné. Nemusíte se proto bát, že při rekonstrukci utratíte majlant. Hezké a moderní bydlení si zkrátka mohou dopřát všichni, stačí jenom chtít a nebát se udělat změny.