Tekutá tapeta jako skvělé řešení pro Váš domov

Kdo by si nepamatoval takové ty staré papírové tapety, které nebylo vůbec snadné přilepit, a ještě náročnější je bylo dostat dolů. Tuto činnost nesnášel snad každý z nás. Vzory a barvy byly poměrně omezené a nevypadaly zrovna nejkrásněji. Právě kvůli tomu tapetám před několika lety odzvonilo a lidé začali preferovat především nátěr barvou. Díky široké […]

Kdo by si nepamatoval takové ty staré papírové tapety, které nebylo vůbec snadné přilepit, a ještě náročnější je bylo dostat dolů. Tuto činnost nesnášel snad každý z nás. Vzory a barvy byly poměrně omezené a nevypadaly zrovna nejkrásněji. Právě kvůli tomu tapetám před několika lety odzvonilo a lidé začali preferovat především nátěr barvou. Díky široké nabídce odstínů a barev si vybral opravdu každý. Dnes je ale doba už jinde a tapet se nemusíme vůbec bát, a to také díky společnosti Colortap.

Stěna

Colortap Vám nabízí skvělé tekuté tapety, které vynikají velmi jednoduchou aplikací. Stačí Vám k tomu pouze hladítko nebo váleček. Nanášení této tapety dovede opravdu každý. Díky velké nabídce vzorů a barev a možnosti vytvořit si vlastní vzor, dodá vašim stěnám také opravdu velmi luxusní vzhled. Tyto barvy ale nejsou jen krásné, ale také velmi praktické, protože vám pomohou zakrýt také drobné nedokonalosti, jako jsou nerovnosti, nebo prasklinky. Pomáhají regulovat vzdušnou vlhkost, ale jsou také velmi ekologické a cenově velmi přijatelné. A to není vše. Díky svým skvělým vlastnostem Vám pomohou také se zvukovou a tepelnou izolací. Naše tekutá tapeta je ve velmi vysoké kvalitě a díky tomu vyniká skvělou barevnou stálostí. Použijete ji nejen na omítku, ale také na mnoho dalších povrchů. Zajisté také oceníte její antistatické schopnosti, díky čemuž vydrží dlouho čistá a krásná.

Pokoj

Chtěli byste zrenovovat vaše umakartové jádro, ale zatím nemáte dostatek prostředků? I na to je skvělá naše tekutá tapeta, jelikož výborně drží právě na umakartovém bytovém jádru.

Pokud zvažujete nákup tekutých tapet Colortap, rádi Vám zašleme náš katalog zdarma a samozřejmě Vám velmi ochotně a rádi poradíme s výběrem a aplikací. Podívejte se na náš vzorník a věříme, že si některé z opravdu nádherných vzoru vyberete a zamilujete.