Začněte pít stylově a ekologicky zároveň

Jistě jste zaznamenali, že v poslední době se čím dál více diskutuje o znečištění naší planety, způsobené především plasty. Nejhorším nepřítelem jsou plasty na jedno použití jako brčka, vatové tyčinky do uší nebo plastové láhve. Schválně se zamyslete, kolik nápojů jste si za poslední týden či měsíc pořídili právě v plastové láhvi, kterou jste ihned […]

Jistě jste zaznamenali, že v poslední době se čím dál více diskutuje o znečištění naší planety, způsobené především plasty. Nejhorším nepřítelem jsou plasty na jedno použití jako brčka, vatové tyčinky do uší nebo plastové láhve. Schválně se zamyslete, kolik nápojů jste si za poslední týden či měsíc pořídili právě v plastové láhvi, kterou jste ihned po vypití vyhodili do koše. Začněte se starat o životní prostředí a učiňte přítrž zbytečnému nakupování tzv. „petek“. Nahradíte je velmi jednoduše a efektně skleněnými láhvemi, které jsou nejen ekologické ale také velmi stylové.
cákání vody

Skleněnou láhev si můžete vybrat přesně podle vašich představ. Na výběr máte několik barevných variant a záleží jen na vás, pro kterou se rozhodnete. Všechny láhve mají praktický uzávěr, takže si je můžete vzít kamkoliv s sebou. Zvolit můžete rovněž velikost podle toho, jestli potřebujete velkou láhev na turistiku či do posilovny, anebo pouze menší, jež se snadno vleze do kabelky a budete ji mít kdykoliv po ruce.

Kromě skvělého designu je velkou výhodou těchto láhví jejich doživotní záruka. Pokud by se vám tedy láhev rozbila nebo jinak poškodila, vyměníte ji za jiný kus. Uvidíte, že si vaši novou skleněnou láhev na vodu okamžitě zamilujete a už bez ní neuděláte ani krok. Každodenní hydratace je velmi důležitá a spousta lidí zapomíná dodržovat pravidelný pitný režim. Pokud však u sebe budete mít neustále tohoto skleněného pomocníka, přestanete pití opomíjet. Dalším nesporným přínosem je také fakt, že voda ze skla chutná daleko lépe než z plastu. Oceníte rovněž její kvalitní provedení a snadné čištění.
sklenice u láhve

Tak na co ještě čekáte? Objednejte si vaši novou skleněnou láhev ještě dnes a vychutnejte si z ní každý doušek. Jistě vám bude lépe chutnat i díky vědomí, že nenapomáháte znečišťování životního prostředí jednorázovým odpadem.