Dostupné a komfortní bydlení na vlastním pozemku

Máte malé nároky na bydlení, ale přesto byste rádi bydleli v nějakém kvalitním a komfortním domku na svém vlastním pozemku? Nechce se vám z různých důvodů, především z těch finančních do stavby rodinného domu? Pak je tu pro vás možnost pořídit si mobilheim praha, který vám poskytne komfortní bydlení na vlastním pozemku za slušnou cenu. […]

Máte malé nároky na bydlení, ale přesto byste rádi bydleli v nějakém kvalitním a komfortním domku na svém vlastním pozemku? Nechce se vám z různých důvodů, především z těch finančních do stavby rodinného domu? Pak je tu pro vás možnost pořídit si mobilheim praha, který vám poskytne komfortní bydlení na vlastním pozemku za slušnou cenu. Veškeré zařizování okolo se tak značně urychlí, stačí jen najít vhodný pozemek, na který si mobilní dům umístíte a pak už vše běží jako na drátkách. Na pořízení tohoto typu bydlení značně ušetříte a nebudete muset splácet hypotéku po dlouhá desetiletí jako by tomu bylo v případě, že byste se rozhodli pro stavbu rodinného domu. Díky této možnosti bydlení tak můžete bydlet snadněji a mnohem dříve na vlastním pozemku, a to ještě dříve, než byste řekli švec.

Výhody tohoto způsobu bydlení
· dostupnost a nízká pořizovací cena
· kvalitní provedení, odolnost
· odpadá nekonečné a zdlouhavé papírování a zařizování ohledně stavebního povolení, není totiž nutné
· rychlá montáž
· nenáročnost na provoz a údržbu
· dlouhá životnost a minimální nutnost jakýchkoliv oprav v budoucnosti
· možnost využívání jako objekt k rekreaci
Typy našich nabízených mobilheimů
– celoroční a rekreační
– sezónní
– s rovnou střechou

V případě, že se rozhodnete pořídit si mobilní dům, pak máte na výběr z velkého množství designů a s různou výbavou. Vaše nové bydlení si tak můžete přesně přizpůsobit vašim potřebám. Tento typ bydlení je vhodný pro lidi, kteří nepožadují luxusní bydlení, ale přesto se rádi spokojí s kvalitou a určitým komfortem, a především vyhledávají nízkou pořizovací cenu bydlení. Ušetřete při pořízení vašeho nového bydlení, a přesto bydlete kvalitně. S námi to je možné. Vlastní bydlení už se konečně z vašeho snu mění na něco reálného.