Kdy mají ženy nejlepší sex?

Přemýšleli jste někdy nad tím, kdy mají ženy nejlepší sex ? Výzkumů, které se týkaly této oblasti, proběhlo již nespočetně mnoho. Většina z nich se nejvíce přibližuje k aktuálním výsledkům tvůrců aplikace, zvané Antikoncepce Natural Cycles. Jejich závěry dokonce naznačují, že mládí žen je v posteli spíše na obtíž, než k užitku. Nejnovější studie, […]

Přemýšleli jste někdy nad tím, kdy mají ženy nejlepší sex ? Výzkumů, které se týkaly této oblasti, proběhlo již nespočetně mnoho. Většina z nich se nejvíce přibližuje k aktuálním výsledkům tvůrců aplikace, zvané Antikoncepce Natural Cycles. Jejich závěry dokonce naznačují, že mládí žen je v posteli spíše na obtíž, než k užitku.

dívka

Nejnovější studie, která byla prováděna, rozložila zhruba 2500 respondentek do tří věkových kategorií. V první kategorii byly ženy pod 23 let, v druhé 24-35 let a ve třetí od 36 let nahoru. Možná tomu nebudete věřit, ale právě poslední skupina nejvíce zabodovala.

Výzkum byl zaměřený především na frekvenci milování, počet a kvalitu orgasmů, míru aktivity i sebevědomí. Některé dámy prozradily doslova všechno a některé si dokonce i postěžovaly na své polovičky.
Třetí věková kategorie byla nejvíce spokojená sama se sebou. Až 80% žen se cítilo žensky a sexy, což ve druhé kategorii tvrdilo pouze 40% žen a v první kategorii 70%.

Nešlo ale pouze o pocit. Třetí věková kategorie vykazovala i nejlepší a nejčastější sex s orgasmy. Skoro 90% žen z této kategorie tvrdilo, že během posledního měsíce zažily velmi příjemný sex. Ze skupiny druhé to bylo 80% a z první skupiny pouze 56%.
Sami odborníci tvrdí, že ty nejlepší orgasmy přijdou až v době, kdy ženy psychicky dozrají.

žena

Výsledek tedy ukázal, že ženy ze třetí věkové kategorie, jsou mnohem spokojenější a sebevědomější. Překvapením mohlo být pro nás to, že měly sex častěji, než ženy mladší.
V dnešní době mají lidé celkově přehled o všem a o všech. Jak si ale stojíte se znalostmi sebe sama? Ať už se jedná o nálady, účesy, oblečení či líčení. Vše, co dotváří naši osobnost, jde ruku v ruce a to ať už chceme či ne.
Mnohdy bychom měli s přehledem o jiné raději zaostávat před přehledem o nás. Přeci jen je mnohem lepší zajímat se o sebe, než o druhé. No ne?