Kolagen na krásu

Myslím si, že každý člověk chce zpomalit své stárnutí. Samozřejmě, ale všichni víme, že čas nikdo nezastaví. Čas je spravedlivý pro všechny a nezáleží na tom, jací jsme, ale čas všem určuje každému stejně. Zatímco ale někdo se o svůj vzhled stará, někdo vůbec ne. A záleží taky ale na našich genech, jaké máme po […]

Myslím si, že každý člověk chce zpomalit své stárnutí. Samozřejmě, ale všichni víme, že čas nikdo nezastaví. Čas je spravedlivý pro všechny a nezáleží na tom, jací jsme, ale čas všem určuje každému stejně. Zatímco ale někdo se o svůj vzhled stará, někdo vůbec ne. A záleží taky ale na našich genech, jaké máme po svých rodičích nebo prarodičích.

Vysušený kvalitní kolagen.

Kdo chce ale svou krásu a zdraví podpořit, může používat různé potravinové doplňky anebo kvalitní krémy. Já nedám dopustit na kvalitní séra na pleť, která zpomalují stárnutí a vyhlazují vrásky. Navíc mám velmi slabé vlasy a nehty, takže užívám potravinové doplňky. A mám ráda takový rozpustný prášek, který zlepšuje kvalitu nehtů, zubů a pleti. Líbí se mi to, protože ten nápoj chutná po jahodách a je velmi kvalitní. Dále taky užívám hydrolyzovaný rybí kolagen, protože jsem o něm slyšela, a že právě hydrolyzovaný rybí kolagen je nejlepší na pleť a celkově na krásu.

I u lékaře najdete recept na krásu.

Kolagen se v těle normálně vyskytuje, ovšem ale věkem ztrácí svou sílu. Ubývá nám v těle, každým rokem. Takže jsem si řekla, že pokud chci vypadat stále mládě a krásně a zdravě, budu muset nějak kolagen doplňovat. A já jsem se rozhodla, že budu používat hydrolyzovaný rybí kolagen. Rybí kolagen je opravdu nejlepší ze všech kolagenů. Existuje taky ještě hovězí kolagen, ale ten není tak účinný jako rybí kolagen. Hydrolyzovaný rybí kolagen si můžete koupit tak na internetu, tak taky v kamenné lékárně. Stačí ale taky zajít klidně ke kosmetičce, která vám doporučí, jaký hydrolyzovaný kolagen pro vás budete nejvhodnější. A vy už máte nějaké zkušenosti, co se týče potravinových doplňku? Mám namyslí třeba již zmiňovaný hydrolyzovaný rybí kolagen, který pomáhá. A víte, že hydrolyzovaný rybí kolagen si můžete pořídit i speciálně namíchaný pro vás? Zeptejte se svého lékaře, který vám poví více.