Kolo odrážedlo pro natrénování rovnováhy

Chcete, aby vaše ratolesti pobyt venku co nejvíce bavil a aby si ho co nejvíce užili? Rádi byste podnikali různé rodinné výlety nebo procházky na delší vzdálenosti, ale váš syn nebo dcera toho ještě tolik neujde? Nebo se občas také potřebujete co nejrychleji přesunout na nákup, k lékaři nebo na jiné pochůzky a kočárek už […]

Chcete, aby vaše ratolesti pobyt venku co nejvíce bavil a aby si ho co nejvíce užili? Rádi byste podnikali různé rodinné výlety nebo procházky na delší vzdálenosti, ale váš syn nebo dcera toho ještě tolik neujde? Nebo se občas také potřebujete co nejrychleji přesunout na nákup, k lékaři nebo na jiné pochůzky a kočárek už nepřipadá v úvahu? Pak pořiďte dřevěné dětské odrážedlo kolo, které je skvělým sportovním a zábavním prvkem pro kluky i holky, a to již od 3 let.
dětské odrážedlo
Balanční kolo je nejen pěkným sportovním doplňkem a herním prvkem, ale také skvělou přípravou na klasický bicykl. Díky tomu se totiž naučí lépe držet balanc, být více stabilní a naučit se tak jezdit na bicyklu potom bude mnohem snazší a obejdete se také bez přídavných koleček, které vývoj a výuky jízdy zbytečně zbrzďují a protahují.
Líbivé pestrobarevné designy vhodné pro kluky i holky
Každého malého závodníka nebo závodnici nadchne nejen pěkný dřevěný design, ale také výběr třech atraktivních barev – modré, růžové a zelené. Holčičky potěší potisk s květinami, kluky zase s krtečkem.
chlapec na tříkolce
Rodiče zase potěší nízká hmotnost, díky které se tak odrážedlo snadno přenáší, pokud přijde na řadu únava nebo nechuť pokračovat v jízdě.
Pořiďte vašemu malému závodníkovi nebo závodníci toto krásné a designové dřevěné balanční odrážedlo, ze kterého bude nadšený každý kluk i holka. Díky tomuto praktickému přibližovadlu tak můžete podnikat delší procházky nebo rodinné výlety, protože malí caparti se na něm tolik neunaví, jako kdyby šli pěšky. A navíc je to pro ně praktický nácvik držení rovnováhy na klasický bicykl. Líbivý moderní design a pestré barvy jsou už jen třešničkou na dortu.
Investujte do tohoto praktického sportovního doplňku, protože se vám to opravdu vyplatí a tento herní prvek bude určitě hojně využíván a splní tak svůj účel.