Narozeninový den prožijte v JumpParku

Nelze popřít, že se každé dítě dovede potěšit i ty sebemenší maličkosti. Co však děti dovedou ocenit je i překvapení, které pro nich připravíte v den jejich narozenin, a to velkolepou oslavu. Nejen dárek je velmi důležitou součástí jejich významného dne, ale i program, který by měl být něčím výjimečný. Co bude stačit nejen vašemu […]

Nelze popřít, že se každé dítě dovede potěšit i ty sebemenší maličkosti. Co však děti dovedou ocenit je i překvapení, které pro nich připravíte v den jejich narozenin, a to velkolepou oslavu. Nejen dárek je velmi důležitou součástí jejich významného dne, ale i program, který by měl být něčím výjimečný.
Co bude stačit nejen vašemu dítěti, ale i jeho kamarádům, je velká porce legrace, ke které můžete přijít i v JumpParku – trampolínovém centru, které je v současnosti tím nejzábavnějším ze všech.
dítě s dortem

Oslava v doprovodu skákacích disciplín

Uspořádat oslavu narozenin Praha v dnešní době není nic, co byste nezvládli. Záležet byste si měli dát především na tom, aby místo, kde se ji rozhodnete prožít bylo dostatečně zábavné, lákavé a zajímavé pro všechny děti, které se jí zúčastní.
V JumpParku se děti můžou setkat s neuvěřitelně velkou plochou, ve které je hromada trampolín a kde se vyřádí dle vlastního uvážení a schopností. Připravit se můžete i na jedinečnou nabídku různých sportů, které děti ještě nevyzkoušely, protože při nich budou muset skákat.
Každé dítě, ale i dospělý si najde aktivitu, která ho nejvíce uchvátí a při které se nudit určitě nebude. Všechna místa v tomto parku jsou zpřístupněna i rodičům a starším osobám, takže se neváhejte zapojit do zábavy společně se všemi malými ratolestmi.
narozeninové balónky

Bezpečná zábava, která přináší mnoho vzpomínek

Trampolíny, na které v JumpParku narazíte jsou nesmírně pevné a měkké, díky čemu si při dovádění na nich nijak neublížíte. Zajímavostí je, že jich nelezete i na zdech a odrazit se tak můžete vždy od měkké plochy.
Abyste měli ještě větší jistotu, že jsou vaše děti v bezpečí a nic jim nehrozí, oslovit můžete i zkušeného trenéra, který jich naučí to, jak mají skákat a třeba i nějaké zajímavé kousky, které si můžou vyzkoušet.
Na vaší oslavě by neměl chybět ani narozeninový dort a z toho důvodu si na ni můžete přinést i ten vlastní, který si doma upečete.