Nechte řídit jiné

Člověk by si možná řekl, že se to nemůže stát, ale ono se to stává. Stává se, že si člověk někam zajede autem, tam ‚se zapomene‘ a než se naděje, zjistí, že navzdory tomu, že měl jet nakonec ještě někam jinam nebo zpátky, už má upito. Stává se to. A co potom? Potom už je […]

Člověk by si možná řekl, že se to nemůže stát, ale ono se to stává. Stává se, že si člověk někam zajede autem, tam ‚se zapomene‘ a než se naděje, zjistí, že navzdory tomu, že měl jet nakonec ještě někam jinam nebo zpátky, už má upito.
Stává se to. A co potom? Potom už je zdánlivě pozdě na to, aby se s tím ještě dalo něco udělat. Protože s alkoholem v krvi se dá dělat už jenom jediné – čekat na vystřízlivění.taxi na štaflu
Ovšem co se týká odjezdu z místa vlastním vozem, není ještě vůbec všechno ztraceno. Pořád je tu alternativní řešení, a to i pro ty, jimž už neslouží smysly dostatečně bystře.
V naší metropoli je totiž stále ještě možnost využít odvoz vozu Praha. Což je přímo dokonalá služba pro každého, kdo se právě v podobné komplikované situaci ocitl. Zde totiž provozují svým způsobem specifickou taxislužbu, jejímž posláním je přepravovat lidi z místa na místo jejich vlastním automobilem. Takže je-li někdo podobně indisponovaný, může si docela jednoduše zavolat na dispečink firmy a takový odvoz si dohodnout.
Ve smluvený čas pak zkrátka přijedou na místo dva řidiči ve firemním voze. Jeden z nich přesedne do zákazníkova vozu a v tomto svého klienta zaveze, kam tento potřebuje, zatímco druhý je ve služebním vozidle následuje, aby posléze svého kolegu opět vyzvedl a odvezl zpět.čekající taxíky
Díky takovémuto servisu je zajištěno, že se dostane každý i se svým autem tam, kam potřebuje, a to bez nutnosti porušovat zákony a riskovat. Nikdo nemusí zůstávat na místě, kde nemá co dělat, nikdo nemusí hazardovat se zdravím a životem svým nebo těch, kdo se mu náhodou připletou do cesty, nikdo nemusí ohrožovat ani svůj či cizí majetek.
Všechno tu proběhne hladce a spolehlivě a každý skončí tam, kde má. Což by bylo jinak složité, ne-li rovnou nemožné. Protože ten, kdo se napije, už se nedokáže odepít. Ani kdyby to chtěl či potřeboval sebevíc.