Nechte váš telefon, aby to řekl za vás

Moderní doba nahrává odlišnostem v našich povahách. Mobilním telefonem můžete vyjádřit svoji náladu, radost, strach, stres, bláznivost, přátelství či spoustu dalších pocitů. Je totiž jen na vás, jak bude váš telefon vypadat. Většina výrobců totiž ke svým telefonům nabízí velké množství obalů v různých barvách, stylech, dekorech, materiálech… Každý z nás si vybere. Kde obaly […]

Moderní doba nahrává odlišnostem v našich povahách. Mobilním telefonem můžete vyjádřit svoji náladu, radost, strach, stres, bláznivost, přátelství či spoustu dalších pocitů. Je totiž jen na vás, jak bude váš telefon vypadat. Většina výrobců totiž ke svým telefonům nabízí velké množství obalů v různých barvách, stylech, dekorech, materiálech… Každý z nás si vybere. Kde obaly kupovat? A jaké jsou možnosti?

modrá obrazovka mobilu

Kožené a celotělové obaly na telefony

Kožené obaly na telefony jsou velice oblíbené především u mužů, nejvíce u těch, kteří mají vyšší postavení ve firmě či v úřadě. Jsou decentní, barvy jsou uzpůsobené příležitostem, ke kterým se tato pouzdra používají. Navíc tyto obaly jsou poměrně hodně odolné, vydrží opravdu hodně. Celotělové obaly na telefony mají většinou odklápěcí ochranný díl na displej.
telefon v obalu

Silikonové obaly na telefony

Silikonové obaly jsou velice oblíbené, především proto, že jsou levné a pořizovací cena neznamená nižší kvalitu. Tyto obaly se navíc dají velice často měnit, už kvůli tomu že jsou levné, není problém jich mít doma více barev či designů. Silikonové obaly na telefony jsou dostatečnou ochranou vašeho telefonu, i když většinou nekryjí displej telefonu. Není však nic jednoduššího než si zakoupit i ochranné sklo na displej a tak mít telefon chráněný celý. Tohle sklo navíc telefon chrání i před poškrábáním při běžné manipulaci (třeba od náušnic).

Látkové obaly na telefony

Látkové obaly byly oblíbené spíše dříve u odolných telefonů, které nepotřebovaly extrémní ochranu. I dnes se ale občas najdou kvalitní šité obaly na telefony, které jsou vlastně jakýmsi fusakem.

Pokud se rozhodujete, kde koupit kvalitní obal na váš telefon, pak se podívejte po eshopech s dobrými referencemi. Třeba obal na xiaomi redmi 6 obal https://www.modnimobil.cz/xiaomi-redmi-6-obaly-kryty-pouzdra-1195 vám určitě udělá radost.