Online televize

Tento způsob sledování televize se stává stále větším hitem. Není divu, protože je to mnohem pohodlnější. Nepotřebujete televizi, ale svoje oblíbené pořady můžete jednoduše sledovat přes notebook, počítač nebo chytrý telefon. Můžete využít i sledování pořadů zpět z videotéky televizní stanice. Online vysílání televize je vlastně naprosto totožné s klasickým televizním. Pokud si pustíte v […]

Tento způsob sledování televize se stává stále větším hitem. Není divu, protože je to mnohem pohodlnější. Nepotřebujete televizi, ale svoje oblíbené pořady můžete jednoduše sledovat přes notebook, počítač nebo chytrý telefon. Můžete využít i sledování pořadů zpět z videotéky televizní stanice. Online vysílání televize je vlastně naprosto totožné s klasickým televizním. Pokud si pustíte v ten samý čas online televizi i klasickou a budete sledovat stejný program, nezjistíte žádný rozdíl. Tam, kde jsou v televizi reklamy, tak jsou i na internetové televizi.
nadšení z počítačové hry
Pokud se rozhodnete nějaký program sledovat v půlce, ani zde není problém. Dokonce máte možnost si pořad pustit ihned od začátku, což v televizi již nemůžete. Je potřeba podotknout, že online vysílání televize nenabízejí všechny české televizní stanice. Některé mají tuto službu placenou a některé ji poskytují zdarma. Pokud se chcete dostat do archívu a sledovat zpětně svoje pořady, často si za takovou službu zaplatíte. Další možnost, kdy si můžete zaplatit je varianta, pokud chcete sledovat pořady zpětně bez reklam, i to je možné.
dívat se na televizi online
 
Jak je to s cenou za archiv?
Zde je několik variant. Někde si můžete pouštět pořady zpětně s tím, že se nevyhnete reklamám. Pokud reklamu nechcete sledovat, je potřeba si zaplatit kolem 199 Kč za měsíc (opět záleží na konkrétní stanici). Dále může být omezeno, že pokud si nezaplatíte alespoň nějaké předplatné, tak si nemůžete pustit veškerý obsah, který je ve videotéce možný. Některé televizní stanice mají pouze zpoplatněný archiv, zde se cena může pohybovat od 19 Kč za jeden den, až po týdenní cenu (od 69 Kč), měsíční (od 199 Kč) a roční (od 399 Kč více). Vždy záleží na konkrétní televizní stanici.
 výhled na jezero
Velkovou výhodou je, že můžete sledovat opravdu kdekoliv. Pokud patříte mezi fanoušky televizí a nechcete přijít o své oblíbené programy, pak je to určitě dobrá volba. Možná patříte i mezi lidi, kteří nechtějí utrácet peníze za klasickou televizi, i pro vás je tato možnost určená. Přeji všem hezkou zábavu.