Pronájem párty stanů na oslavy kulatých narozenin, svatby a promoce

Jak si poradit s organizací zahradní slavnosti Na čem sedět – první, co vás napadne před přípravou oslavy pod širým nebem, je stůl. Musí být dostatečně prostorný, stabilní, odolný vůči povětrnostním vlivům, pokud možno lehký, aby se snadno přenášel, a aby na něj bylo možno pokládat ubrusy a prostírání. Zdá se to mnohdy nepochopitelné, ale […]

Jak si poradit s organizací zahradní slavnosti

Na čem sedět – první, co vás napadne před přípravou oslavy pod širým nebem, je stůl. Musí být dostatečně prostorný, stabilní, odolný vůči povětrnostním vlivům, pokud možno lehký, aby se snadno přenášel, a aby na něj bylo možno pokládat ubrusy a prostírání. Zdá se to mnohdy nepochopitelné, ale dost často se zapomíná na pohodlné posezení. Možná vás překvapí, že v tomto směru jsou naprosto ideální ty nejlevnější plastové tvarované židle, koncipované jako zahradní nábytek. Nic nepokazíte, zajistíte-li stůl i židle jako jeden set, v bílé barvě. Bílá se hodí ke všemu a nejvíce ladí se zelenou barvou trávníku a okolních keřů, stromů a květin.

zahradní slavnost

Přístřešek – slavit svatbu, kulatiny, promoci a podobné akce bez přístřešku je nejen nevhodné, ale i riskantní. A přerušovat je kvůli dešťovým přeháňkám, sklízet nádobí a občerstvení narychlo, abychom za půl hodiny vše opět instalovali na své místo – to vše si můžeme odpustit s provizorním přístřeším v podobě párty stanu. Nemusíte jej vlastnit, na občasné oslavy postačí párty stan pronájem Párty stan AZ. Stany mají zpravidla konstrukci z ocelových trubek, případně ze slitiny hliníku, nejoblíbenější jsou nůžkové, které vztyčíte ve dvou lidech během několika minut. Mohou mít různé rozměry a tak je lze „napasovat“ přímo na míru podle přibližného počtu zúčastněných hostů.

ovocné nápoje

Grilování – součástí zahradních párty bývá velice často i grilovačka. Ale ruku na srdce – nebylo by lepší raději odložit tento nezdravý způsob přípravy pokrmů a uspořádat oslavu v jiném duchu? Zdravé výživě se věnuje čím dál více lidí, přichází na to, že to, co je zdravé nemusí být nutně mdlé a nestravitelné, a kdo má opravdový zájem, brzy zjistí, že např. vegetariánská kuchyně je neuvěřitelně pestrá a chutná. Zkuste tedy odložit grilovací stojan a připravit zeleninové saláty, obložené mísy s celozrnným pečivem, luštěninové pomazánky, ovocné smoothies, směsi oříšků včetně exotických druhů a spoustu dalších dobrot. Na Internetu najdete stovky receptů na toto téma.