S kočárkem Kunert vzhůru do hor

Vývoj dětských kočárků zaznamenal od doby svého vzniku již velmi dlouhou řadu, od primitivních dřevěných či proutěných konstrukcí s dřevěnými koly až po ultramoderní špičkově propracované výrobky do náročnějšího terénu. Mezi takové exempláře patří i kočárky Kunert. Vyrábí se buď v provedení klasickém hlubokém anebo sportovním, a zároveň jsou k dispozici i tzv. trojkombinace, tedy […]

Vývoj dětských kočárků zaznamenal od doby svého vzniku již velmi dlouhou řadu, od primitivních dřevěných či proutěných konstrukcí s dřevěnými koly až po ultramoderní špičkově propracované výrobky do náročnějšího terénu. Mezi takové exempláře patří i kočárky Kunert. Vyrábí se buď v provedení klasickém hlubokém anebo sportovním, a zároveň jsou k dispozici i tzv. trojkombinace, tedy 3 v 1 (hluboký + sportovní + autosedačka). Nastávající maminky tak mají možnost převážet své ratolesti ve stylovém a zároveň velmi praktickém a kompaktním přepravním prostředku.

procházka s kočárkem

Kočárky Kunert však nejsou určené výhradně do města, kde se s dětmi procházíte víceméně po rovném a upraveném povrchu, a kde byste teoreticky uspěli i s nějakým historickým modelem z třicátých let minulého století, podstatné je, že moderní kočárky splňují veškerá bezpečnostní hlediska i při jízdě v horách.

velký park

Nemáme sice na mysli vysokohorskou turistiku s mačkami a cepínem, ale jde o to, že se s kočárkem Kunert můžete směle vypravit na procházku po neupravených horských cestách, mezi kořeny a kameny, a kde se mohou vyskytovat hrboly, výmoly a podobné terénní nerovnosti. Kočárek disponuje pevným rámem a podvozkem s velkými koly, která snadno překonávají i větší překážky. Děti jsou při jízdě chráněné odpružením a nepociťují výrazné vibrace ani v takovémto terénu.

Tímto jsme vám jen chtěli naznačit, že s moderním kočárkem lze vyjet na dovolenou a trávit volný čas v malebné přírodě, například v horské chalupě, v penzionu s výhledem na sjezdovku nebo v blízkosti kamenné rozhledny, pokud vám tento způsob trávení volných dnů vyhovuje. Pobyt v horských oblastech je zároveň pro děti nesmírně prospěšný, pomáhá posilovat přirozenou imunitu a dopřát jim hlavně více klidu a osobní pohody, než jaká vládne ve městech anebo v přelidněných rekreačních oblastech.