Start podnikání s americkou hypotékou

Americkou hypotéku si oblíbily milióny klientů po celém světě. Je to úvěr, kdy za půjčený objem peněz ručíte nemovitým majetkem, ale půjčku můžete použít na libovolný účel. Při začátcích podnikání nebo při nové obchodní příležitosti bývá občas problém získat půjčku v bance. O půjčku formou americké hypotéky může na Férová hypotéka zažádat i právnická osoba […]

Americkou hypotéku si oblíbily milióny klientů po celém světě. Je to úvěr, kdy za půjčený objem peněz ručíte nemovitým majetkem, ale půjčku můžete použít na libovolný účel. Při začátcích podnikání nebo při nové obchodní příležitosti bývá občas problém získat půjčku v bance. O půjčku formou americké hypotéky může na Férová hypotéka zažádat i právnická osoba ferovahypoteka.cz.
Získané peněžní prostředky jsou připsány na bankovní účet klienta obratem, a to po schválení žádosti. Nový úvěr už můžete mít k dispozici během několika hodin, vyřízení žádosti po dodání jednoduché podkladové dokumentace zabere jen chvíli.Půjčka pro podnikatele pomáhá novým obchodům

Proč si vybrat americkou hypotéku

  • Americká hypotéka je klientsky přívětivý úvěr, a to zejména pro svou flexibilitu ve splácení. Je možné na úvěrový účet zasílat mimořádné splátky nebo uhradit zbývající část úvěru v plné výši, a to bez jakýchkoliv sankcí. Celková výše zaplacených úroků z úvěru může být díky mimořádným splátkám mnohem nižší.
  • Parametry půjčky si můžete nastavit tak, abyste měli dobu splácení rozloženou na co nejdelší období, nebývá výjimkou, že se americká hypotéka splácí desítky let.

Bankomat už vaši kartu neodmítne

  • Půjčka je výborným finančním produktem zejména z toho důvodu, že ačkoliv je zaručena nemovitým majetkem a v názvu nese slovo hypotéka, můžete ji použít podobně jako spotřebitelský úvěr. Tedy úvěrové společnosti nedokládáte účel a je jen na vás, jak vám peněžní prostředky pomůžou. Podnikatelé úvěr často používají, pokud se před nimi objeví nová, zajímavá investiční příležitost nebo při samotném zahájení podnikatelské činnosti.
  • Americkou hypotéku můžete použít i na splacení nevýhodných úvěrů a od příštího měsíce začít s nižšími splátkami.
  • Pokud máte obavy o to, že se vám bude hůře prokazovat bonita, můžete k úvěru přizvat ručitele. Díky ručiteli dosáhnete na vyšší úvěrový rámec.