Tato hra vás pobaví

Není každý typ hry zaměřený na stejnou zábavu. Někdy se můžete ocitnou v dění hry, která není pouze jen o smíchu a veselých historkách, ale naopak záludná a plná otázek. Přesně takovou je ta úniková, která se řadí mezi nejoblíbenější (i když trochu děsivé) hry současnosti a o tom, že s ní získáte i hezké […]

Není každý typ hry zaměřený na stejnou zábavu. Někdy se můžete ocitnou v dění hry, která není pouze jen o smíchu a veselých historkách, ale naopak záludná a plná otázek. Přesně takovou je ta úniková, která se řadí mezi nejoblíbenější (i když trochu děsivé) hry současnosti a o tom, že s ní získáte i hezké vzpomínky a v některých momentech se nejen zapotíte, ale i pobavíte, si buďte jistí všemi deseti!hodiny.jpg

Pravidla jsou jednoduchá

Co by to bylo za hru, kdyby neměla svá pravidla? Hlavním principem únikové hry Nymburk je dostat se z místnosti ven pomocí schovaných indícií a samozřejmě i vašeho logického myšlení.
Váš tým si sestavíte sami, ovšem pamatujte, že je potřeba, aby vaše hra probíhala minimálně ve dvou a v maximálním počtu – 5 lidí. A v neposlední řadě je důležité ukončit hru do uplynutí časového režimu. K dispozici budete mít 75 minut, které jsou dostatečně dlouhé na to, aby se vám povedlo vyjít ven jako vítězové.

Která místnost vás pohltí?

Vstupte do jedné ze dvou připravených místností, kde na vás bude čekat řada hádanek a nějaké kódy, které budou v prostoru schované, abyste díky nim věděli, jak máte postupovat dál.spěch.jpg
Z jakých tedy můžete vybírat?

  • SAMARA– odhalení jednoho z nejděsivějších hororových snímků s názvem Kruh, na vás čeká právě při hře, kde děj bude pokračovat. Zjistěte, proč se kazeta opět šíří a nevynechte z příběhu ani jeden detail. Pomůže vám k tomu i to, že si ještě před začátkem hry doma shlédnete film, ze kterého pak můžete čerpat informace.
  • DVOJITÝ AGENT– zcela jiná záhada na vás bude čekat v tomto detektivním podání místnosti. Budete mít za úkol přijít na to, proč váš kolega, který byl agentem náhle zmizel, a to právě v době, kdy měl tajné informace. Pokuste se vyřešit, kdo za to může a odhalte příčinu toho, proč je nezvěstný.

Udělejte si váš volný den o něco více napínavější a přeneste se z reality na místo, ve kterém si díky opravdu promyšlené hře přijdete na své se všemi, kteří se jí zúčastní spolu s vámi.