V šatech družičky

Blíží se velká událost, ve které sice nehrajete hlavní roli, ale není o nic méně důležitá? Jestli se schyluje ke svatbě, na které budete družičkou, rozhodně máte plno práce s tím, jak si vybrat šaty, které vám budou perfektně sedět a ve kterých zazáříte i z vedlejší role. Nesmíte zastínit nevěstu Předem zapomeňte na to, […]

Blíží se velká událost, ve které sice nehrajete hlavní roli, ale není o nic méně důležitá? Jestli se schyluje ke svatbě, na které budete družičkou, rozhodně máte plno práce s tím, jak si vybrat šaty, které vám budou perfektně sedět a ve kterých zazáříte i z vedlejší role.
družičky s květinami

Nesmíte zastínit nevěstu

Předem zapomeňte na to, že si koupíte velkolepé šaty, ze kterých ostatní svatebčané nespustí zrak – tedy i z vás.Pamatujte, že na každé svatbě je nejdůležitějším článkem nevěsta, kterou nesmíte za žádných okolností zastínit příliš vyzývavou róbou. Volte tedy opatrně, a pokud možno decentně a vkusně.

Dlouhé nebo krátké šaty?

Prvotní volba by měla padnout na to, co je pro vás pohodlnější. Z hlediska módních požadavků družičky, byste však měla volit krátké šaty, protože dlouhé jsou typické pro nevěstu. Zvolte však šaty, které budou v souladu s vaší postavou a nebude nimi budit zbytečně negativní ohlasy. Musíte pamatovat na to, že budete reprezentovat nejen nevěstu, ale i její svatbu.
záda družičky

Barvy – co je povoleno?

Co se týče barevného odstínu, neměly by se šaty příliš lišit od barev, které jsou pro jemnost svatby typické. Svatba je totiž vždy založená na nevinnosti a jednoduchosti barev. Zvolit můžete tedy světlejší odstíny. Báječné jsou růžové, zelené, žluté nebo i elegantní šedé, které přidají události a vám na úrovni.

Nezapomínejte na přání nevěsty

Hlavní postavou samotné svatby je nevěsta. Pokud má nějaké požadavky nebo přání k tomu, jaký typ šatů byste si měla pořídit, neváhejte jí vyhovět. Můžete se s ní (v případě, že budete bezradná) i poradit a konzultovat s ní veškeré detaily, na kterých jí záleží. A věřte tomu, že i jako družička budete atraktivní a krásná žena, bez rozdílu na to, jaké šaty na sobě budete mít.
A o to více si bude váš kompromis při výběru vážit nevěsta se ženichem, kteří budou poctěni tím, že jim půjdete za družičku.