Vyzkoušejte nový a účinný způsob hubnutí

Po dlouhé zimě se cítíte doslova obaleni tukem a vaše oblečení vám je poněkud těsné? Po neúspěšně absolvovaných hubnoucích procesech se nemusíte smířit s postavou, která vám nevyhovuje. Stačí jen vyzkoušet ketogenní dietu, která je v poslední době čím dál více oblíbená. Důležité je ovšem vytrvat a důsledně dodržovat stanovený režim při různých fázích a […]

Po dlouhé zimě se cítíte doslova obaleni tukem a vaše oblečení vám je poněkud těsné? Po neúspěšně absolvovaných hubnoucích procesech se nemusíte smířit s postavou, která vám nevyhovuje. Stačí jen vyzkoušet ketogenní dietu, která je v poslední době čím dál více oblíbená. Důležité je ovšem vytrvat a důsledně dodržovat stanovený režim při různých fázích a nepolevit. Když se nenecháte zlákat zakázanými potravinami, odměnou vám brzy bude vysněná štíhlá postava podle vašich představ. Jaro je ideálním obdobím pro nastavení nových stravovacích návyků, tak směle do toho. Zapamatujte si důležité zásady při vašich začátcích v hubnutí a pak už vše půjde téměř samo. Důvěřujte sami sobě a zapracujte na vaší postavě pomocí stanovených zásad.

prkénko, krejčovký metr

Zásady stravování při proteinové dietě
· pravidelný pitný režim (voda, neslazený zelený nebo černý čaj)
· pravidelné stravování
· dostatek vhodné zeleniny

Čemu se vyhnout:
· bílé pečivo
· sladkosti
· uzeniny
· slané chipsy
· džusy
· alkohol

Sestavte si svůj vlastní jídelníčekpodle vzorových provedení a pusťte se do vaší velké proměny s novým a inovativním způsobem hubnutí. Pokud nevíte, jaká vhodná jídla při vašem hubnoucím programu si můžete uvařit, pak najdete inspiraci v sekci receptů, které vám pomohou osvojit si vhodné stravovací návyky při proteinové dietě. Sami uvidíte, že i při hubnutí můžete jíst chutně a nemusíte trpět hladověním nebo jednorázovými dietami. Osvojte si vhodné stravovací návyky a sami na vlastní kůži poznáte, že se již brzy budete cítit mnohem lépe. Váš hubnoucí program si také můžete nechat sestavit online na hubnoucí kalkulačce. Stačí jen zadat vaši současnou váhu, výšku a věk v kombinaci s vaší vysněnou váhou, na kterou byste se chtěli dostat a bude vám vytvořen program ušitý přesně na míru vašemu tělu a vašim proporcím.

smoothie, banány, nektarinky