Zase jako na střední škole

Dlouho jste omlouvali narůstající kilogramy stresem v zaměstnání, později péčí o malé děti a dále nedostatkem času na sport. Je nejvyšší čas přestat se schovávat a hledat nejrůznější omluvy. Je na čase začít jednat a upravit jídelníček. Nemusíte se bát, že ze dne na den přijdete o všechno, co máte rádi. Jde jen o to, […]


Dlouho jste omlouvali narůstající kilogramy stresem v zaměstnání, později péčí o malé děti a dále nedostatkem času na sport. Je nejvyšší čas přestat se schovávat a hledat nejrůznější omluvy. Je na čase začít jednat a upravit jídelníček. Nemusíte se bát, že ze dne na den přijdete o všechno, co máte rádi. Jde jen o to, jíst zdravěji a s rozmyslem. Hlavní zásada je pravidelnost. Pokud máte problém jíst pravidelně, nastavte si upozornění na mobil. Velmi brzy se tato činnost stane automatickou a tělo si samo řekne, kdy máte hlad.

paprika

Zvětšete porce ovoce a zeleniny. Část přílohy nahraďte zeleninovým salátem. Zeleninu si dávejte ke každému jídlu. Přestaňte se slazenými nápoji, nahraďte je čistou vodou. Vody byste měli vypít alespoň dva litry denně. Z jídelníčku musí pryč všechny sladkosti a tučné potraviny. Nahraďte je zdravější verzí pokrmu. Můžete vařit ze stejných surovin jako dosud. Jen místo řízku smaženého v trojobalu si dáte přírodní kuřecí plátek. Místo smetanové omáčky teplou restovanou zeleninu. Místo bramborových hranolek nebo bramborové kaše, vařené brambory v páře. Pohyb je nutné zavádět postupně, není možné ihned začít běhat několik kilometrů denně nebo trávit hodiny v posilovně.

metr

Chůze je nejpřirozenější pohyb a také nejlepší pomocník na cestě ke štíhlejší postavě. A co je ještě dobrý pomocník? Motivace! Výbornou motivací je vidět výsledky vaší práce. S přípravkem na hubnutí rychle uvidíte mizící kilogramy i úbytky na centimetrech. Pomůže vám v nesnadném začátku, kdy vás mohou trápit nejrůznější chutě na sladkosti. Byla by škoda, sklouznout hned ke starým zvyklostem. S přípravkem na hubnutí budete mít mnohem jednodušší start. Možná vás od vaší vysněné postavy dělí jen dva měsíce. Zdá se vám osm týdnů mnoho? A kolik týdnů už se trápíte, že nemáte žádné hezké šaty? Cesta k nové postavě začíná u rozhodnutí. U rozhodnutí pro změnu!